Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Antigua a Barbuda Green Island

Ubytovanie Antigua a Barbuda Green Island


Green Island je malý ostrov v karibskej krajine Antigua a Barbuda. Nachádza sa asi 4 km západne od hlavného ostrova Antigua a je jedným z najkrajších miest v tejto oblasti. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí sa chcú vzdialiť od ruchu a hľadajú pokojné a relaxačné prostredie.

Ubytovanie na ostrove Green Island je dostupné pre hostí vďaka viacerým luxusným rezortom a súkromným vilám. Všetky tieto miesta ponúkajú nádherný výhľad na karibské more, biele piesočnaté pláže a tropickú zelenú prírodu.

Jeden z najpopulárnejších rezortov na ostrove Green Island je Jumby Bay Island. Tento rezort je známy svojou upokojujúcou atmosférou a prvotriednou službou. Ponúka luxusné bungalovy a súkromné vily s výhľadom na more, ktoré majú moderné vybavenie a sú obklopené tropickou zelenou. Hostia majú prístup k súkromnej pláži, bazénu, reštauráciám a wellness centru. Okrem toho sa tu tiež nachádza golfové ihrisko, tenisové kurty a ponuka vodných športov.

Ďalším veľkolepým rezortom na ostrove je Long Island Resort. Tento luxusný rezort ponúka ubytovanie v elegantných vilách s výhľadom na more alebo do záhrady. Hostia majú prístup k súkromnej pláži, bazénu, wellness centru a vlastnej reštaurácii, kde sa podávajú čerstvé miestne jedlá. Rezort taktiež ponúka rôzne aktivity ako potápanie, jazdu na šnorchli, rybárenie a večerné zábavné programy.

Ak preferujete súkromie a intimitu, na ostrove Green Island sa nachádza aj niekoľko súkromných vil. Tieto luxusné a moderne zariadené vily ponúkajú hostiteľskú atmosféru a majú výhľad na more a okolitú prírodu. Vily sú obklopené krásnou záhradou plnou kvetov a exotických rastlín, kde si hostia môžu oddýchnuť a užívať si pokoj a súkromie.

Viacero ubytovacích zariadení na ostrove Green Island ponúka aj možnosť organizovať rôzne výlety a aktivity pre hostí. Sú tu napríklad ponuky lodného výletu, kde si hostia môžu prenajať súkromné jachty alebo katamarány a preskúmať krásu Karibiku okolo Antiguy a Barbudy. Ďalšou možnosťou sú výlety na okolité malé ostrovy, ako je napríklad ostrov Barbuda s jeho nádhernými plážami a divokou prírodou.

V útulných miestnych reštauráciách na ostrove Green Island môžu hostia ochutnať tradičné karibské jedlá pripravené z čerstvých miestnych surovín. Miší sú tu predovšetkým morské plody, čerstvé ovocie a zelenina. Reštaurácie často organizujú aj tematické večery so živou hudbou a tanečnými vystúpeniami, ktorými sa hostia môžu pohodlne zabaviť.

Ubytovanie na ostrove Green Island v Antigue a Barbude je ideálne pre tých, ktorí hľadajú pokojné a relaxačné prostredie na karibskom ostrove. S nádhernými plážami, luxusnými rezortmi a súkromnými vilami, hostia tu nájdu všetko, čo potrebujú na dokonalú dovolenku v karibikskom raji.


Letenka Antigua a Barbuda Green Island


Antigua a Barbuda sú dva karibské ostrovy, ktoré sú známe svojou krásou, divokou prírodou a nádhernými plážami. Ak plánujete navštíviť tieto ostrovy, určite sa nechajte uniesť prírodnou krásou a vyberte sa na Green Island.

Green Island je malý, neobydlený ostrov nachádzajúci sa približne 14 kilometrov juhozápadne od Antiguy. Poskytuje návštevníkom úžasné výhľady na okolité vody, útesy a korálové útesy. Ostrov je pokrytý palmami, pralesmi, mangrovovými bažantmi a slnečnými plážami, ktoré sa zdajú ako z prechádzky po raji.

Najlepší spôsob, ako sa dostať na ostrov Green Island, je pomocou miestneho vodcu alebo súkromnej výletnej lode. Letenky na Antiguu a Barbudu sú k dispozícii z rôznych krajín sveta. Ceny leteniek sa bude líšiť v závislosti od podmienok letu a miesta odletu.

Pri príchode na ostrov Green Island budete mať možnosť pozorovať rôzne druhy vtákov a morských živočíchov. Po získaní všetkých zážitkov z prírodnej exotiky ostrova si užite opaľovanie na pláži alebo si zaplávajte v plytkých vodách s průzračnou vodou a plávaním prekročte korálové útesy.

Ak náhodou máte radi rybolov, môžete si priniesť svoje vlastné zariadenie a poprosiť vodcu, aby vám pomohol s výlovom.

Green Island je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú únik od plného a rušného sveta. Jeho pôvabná atmosféra a nádherná príroda sú garantovanou slasťou pre každého z vás. Preto neváhajte a zažite nádheru ostrova Green Island na Antigue a Barbude, kde sa vaše sny stanú skutočnosťou.


Dovolenka Antigua a Barbuda Green Island


Green Island je jedným z najkrajších miest na Antigua a Barbuda, karibskom ostrove, ktorý láka dovolenkárov svojou úchvatnou prírodou a bledými plážami. Tento malý ostrov má veľmi málo obyvateľov a je ideálnym útočiskom pre tých, ktorí si užívajú pokoj a ticho.

Green Island je známy svojou prekrásnou krajinou, ktorá je jednoducho dokonalá pre oddych a relaxáciu. Pláže tu sú takmer prázdne a ponúkajú čistý biely piesok a príjemnú teplú vodu. Je tu dostatok priestoru na rozloženie osušiek a slnečníkov a oddať sa plážovým aktivitám ako opaľovanie, plávanie a potápanie.

Okrem toho, Green Island je tiež domovom mnohých rybárskych osád, kde návštevníci môžu ochutnať čerstvé morské plody a poľovať na morské plody sami. Jedlá sú tu vynikajúce a jednoduché, vychádzajúce z miestnej kuchyne a miestnych surovín.

Green Island je tiež ideálnymi miestom na potápanie. Okrem toho, že ponúka výnimočné podmienky pre potápanie, ako je jasná voda a obrovské množstvo rôznych korálových útesov, je tu tiež možnosť navštíviť potopené lode z 2. svetovej vojny a obdivovať ich zblízka.

Pre tých, ktorí si radi vychutnávajú prírodu, Green Island ponúka aj mnoho turistických trás a možnosti prechádzok. Môžete si vybrať medzi pešou turistikou, cyklistikou alebo dokonca jazdou na koni a objavovať okolitú prírodu, vrátane prekrásneho lesa a miestnej flóry a fauny.

Ak hľadáte odľahlý a pokojný ostrov so spektakulárnymi plážami a úchvatnou prírodou, Green Island v Antigua a Barbuda je ideálnou voľbou pre vašu dovolenku. Okrem toho, že nájdete miesto na oddych, ponúka tiež množstvo možností na potápanie, rybolov a objavovanie prírody. Nech už hľadáte dobrodružstvo alebo relaxáciu, Green Island vám poskytne všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľnú dovolenku.


Počasie Antigua a Barbuda Green Island


Antigua a Barbuda je skupina ostrovov na Karibskom mori, ktoré si získavajú srdcia návštevníkov svojou krásou, kultúrou a teplým počasím. Špeciálne tu treba spomenúť ostrov Green Island, ktorý sa nachádza necelých 5 km západne od Antiguy.

Green Island je malý korálový ostrov s bielymi piesočnatými plážami a krištáľovo čistou vodou. Ostrov je obklopený koralovým útesom a vonkajšie pláže sú ideálne pre potápačské výlety a rybolov. Tento ostrov je skutočnou oázou pre oddych a relaxáciu, pretože ideálne kombinuje krásnu prírodu s pokojným a kľudným prostredím.

Počasie

Počasie na ostrove Green Island je tradične tropické, čo znamená, že priemerné teploty sú celoročne vysoké. Teploty sa pohybujú okolo 26 až 30 °C a oceán má priemernú teplotu 27 °C. Väčšinu dňa svieti slnko, ale ráno môže byť zväčša oblačné, pretože sa často objavujú ranné búrky. Tieto búrky sú však často krátke a o niekoľko hodín neskôr sa opäť objaví slnko.

Ostrov Green Island má aj sezónne zmeny počasia. Od júna do novembra sa nachádza v období hurikánov, preto je v tomto období vhodné si poradiť s miestnymi orgánmi a držať sa nariadení týkajúcich sa vetra a zrážok.

Návštevníci, ktorí si chcú užiť naozajstnú karibskú dovolenku na malom, tichom a krásnom ostrove sú vrelo vítaní na Green Island. Útulné chatky na pláži, priesvitná voda a pohľad na okolité moria sú len niektoré z mnohých nezabudnuteľných zážitkov, ktoré tu návštevníci budú mať šancu zažiť.


Najčastejšie otázky a odpovede Antigua a Barbuda Green Island


1. Ako sa dostanem na Green Island v Antigua a Barbuda?
Na Green Island sa dostanete buď loďou z hlavného mesta St. John's, alebo vrtuľníkom z letiska V.C. Bird International.

2. Aká je veľkosť Green Island?
Green Island má rozlohu približne 12 km².

3. Aké aktivity a atrakcie sú k dispozícii na Green Island?
Na Green Island sa môžete venovať plážovým aktivitám, ako napríklad plávanie, potápanie, šnorchlovanie a rybolov. Môžete tiež navštíviť črievičkový rezervát a pozorovať rôzne druhy vtákov a inú exotickú faunu a flóru.

4. Sú na Green Island dostupné ubytovacie možnosti?
Na Green Island sa nachádza niekoľko luksusných rezortov a hotelov, kde si môžete zarezervovať ubytovanie.

5. Existujú nejaké reštaurácie a obchody na Green Island?
Na Green Island sa nachádzajú reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a nápoje. Väčšina obchodov sa nachádza hlavne v hlavnom meste St. John's.

6. Je možné ísť na výlety z Green Island?
Áno, z Green Island je možné absolvovať výlety do okolitých ostrovov a miest v Antigua a Barbuda. Môžete navštíviť napríklad hlavný ostrov Antigua, veľký plážový rezort Jolly Harbour alebo historickú Nelsonovu dok.

7. Aký je najlepší čas na návštevu Green Island?
Najlepším časom na návštevu Green Island je obdobie od decembra do apríla, kedy je príjemné počasie a minimálna pravdepodobnosť zrážok. Teploty sa pohybujú medzi 23-30 °C.

8. Je potrebné mať víza pre návštevu Green Island?
Ak ste občanom Slovenska, nie je potrebné mať víza pre vstup a pobyt na Green Island, ak neplánujete zostať dlhšie ako 90 dní. Nezabudnite však na platný cestovný pas.

9. Môže sa na Green Island platiť kreditnou kartou?
Áno, väčšina miest na Green Island akceptuje platby kreditnými kartami. Niektoré podniky, môžu však uprednostňovať hotovosť, takže je vždy dobré mať aj nejaké hotovosť.

10. Aké sú miestne zvyky a kultúra na Green Island?
Miestna kultúra na Green Island je poznačená afričanskými, britskými a indiánskymi vplyvmi. Miestni obyvatelia sú prívetiví a priateľskí. Je dôležité prejavovať úctu k miestnym zvykom a tradíciám, napríklad obliekať si vhodné oblečenie pri návšteve kostolov alebo pamätníkov.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky