Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Bahamy Paradise Island

Počasie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je exotický ostrovový raj nachádzajúci sa v Karibiku. Tento malý ostrov, ktorý je súčasťou Bahamských ostrovov, je známy svojou nádhernou prírodou, bielymi plážami a žiarivým slnkom, ktoré sa tu zväčša pasuje.

Paradise Island je známy aj svojím teplým a príjemným počasím, ktoré je typické pre Karibskú oblasť. Ostrov leží v oblasti, ktorá je ovplyvnená pasátmi, čo znamená mierne a konzistentné teploty počas celého roka.

Teplota na Paradise Island sa pohybuje v priemere od 25°C do 30°C, čo z neho robí ideálne miesto na plávanie a relaxáciu na pláži. Tieto teploty sú vyrovnané aj počas celého roka, takže turisti si môžu vychutnať slnečné počasie bez ohľadu na to, kedy sa rozhodnú navštíviť ostrov.

Bahamy Paradise Island sa tiež nachádzajú v oblasti, kde sa často vyskytujú hurikány počas hurikánovej sezóny, ktorá trvá od júna do novembra. Preto je dôležité, aby turisti dbali na bezpečie a dodržiavali odporúčania miestnych orgánov.

Paradise Island je však o niečo chráneným ostrovom a bežnými hurikánmi obvykle len prechádza. Aj keď sa môže vyskytnúť silný vietor a prudké zrážky, takéto podmienky nebudú trvať dlhšie ako pár dní.

Okrem slnečného počasia a teplôt je Paradise Island tiež známy vodami Karibského mora, ktoré sú jasne modré a teplé. Tieto vody poskytujú ideálne podmienky pre potápanie, šnorchlovanie a rôzne vodné športy. Turisti môžu objavovať koralové útesy, farebnú podmorskú faunu a flóru, čo je skutočný zážitok.

V zime môže byť niekedy na Paradise Island trochu chladnejšie, najmä v noci. Preto si turisti môžu priniesť ľahké vrstvené oblečenie, aby sa mohli prispôsobiť teplotným zmenám.

Celkovo vzaté, počasie na Paradise Island v Bahamách je ideálne na letné dovolenky, s teplými teplotami a jasným nebies, ktoré vytvárajú úžasné podmienky pre relaxáciu a vodné aktivity. Tento ostrovový raj je zaslúžene jedným z najobľúbenejších turistických miest na Karibiku.


Dovolenka Bahamy Paradise Island


Bahamy sú karibským rajom pre turistov z celého sveta a ostrov Paradise Island je jedným z ich najobľúbenejších cieľov. Tento ostrov je susedom slávneho ostrova New Providence, ktorý je hlavnou destináciou v Bahamách. Paradise Island leží len 1 km južne od New Providence a je spojený s ním mostom.

Paradise Island, známy aj ako ostrov Atlantis, je domovom niekoľkých luxusných rezortov, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti relaxácie, zábavy a adrenalinových zážitkov. Najslávnejší rezort na ostrove je Atlantis Resort, ktorý sľubuje prvotriednu dovolenku pre všetky zmysly.

Jednou z najväčších atrakcií na Paradise Island je obrovský vodný park v rámci Atlantis Resort. Ponúka širokú škálu tobogánov, bazénov a exotických vodopádov. Pre milovníkov vodných športov sú k dispozícii aj aktivity ako potápanie, šnorchlovanie a jazdenie na skútrach pod vodou.

Pre tých, ktorí preferujú oddych pri mori, Paradise Island má aj nekonečné pláže s bielym pieskom a azúrovým morom. Tieto pláže sú ideálne na opaľovanie, plávanie a prechádzky pozdĺž pobrežia. Pre tých, ktorí radi relaxujú pri bazéne, rezorty ponúkajú aj viacero bazénov s priamym prístupom na pláže.

Ostrov Paradise Island je tiež známy svojou bohatou kultúrou a históriou. Mnohé rezorty ponúkajú možnosť návštevy tradičných bahamských dediniek, kde turisti môžu spoznať miestne obyvateľstvo a naučiť sa o ich zvykoch a tradíciách. Okrem toho, turisti môžu tiež navštíviť múzeum Bahamských dejín a objaviť fascinujúci príbeh ostrovov.

Ak máte radi golfové ihriská, Paradise Island je tiež miestom pre vás. Svoje golfové zručnosti môžete vyskúšať na korunovanej hře Paradise Island, ktorá je jednou z najkrajších a najprestížnejších golfových ihrísk na svete.

Okrem všetkých týchto aktivít, Paradise Island tiež ponúka bohaté možnosti pre nákupy a nočný život. V rezortoch a na hlavnej promenáde Atlantis môžete nájsť butiky s luxusnými značkami, ručne vyrobené miestne suveníry a šperky. Po zotmení môžete navštíviť niektorý z klubov a kasín, kde môžete zažiť autentický bahamský nočný život.

Dovolenka na Paradise Island je skutočným snom milovníkov tropického rajského ostrova. S bohatými možnosťami zábavy, relaxácie, vodných športov a kultúry, táto destinácia má čo ponúknuť aj najnáročnejším turistom.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Paradise Island


1. Kde sa nachádza Bahamy Paradise Island?
Bahamy Paradise Island sa nachádza v Atlantickom oceáne, v blízkosti mesta Nassau na ostrove New Providence.

2. Aké je najlepšie spôsob, ako sa dostať na Bahamy Paradise Island?
Najlepším spôsobom, ako sa dostať na Bahamy Paradise Island je letecky. Medzinárodné letisko na ostrove New Providence je hlavným prístavom pre cestujúcich. Existujú tiež trajekty zo západného Miami či Fort Lauderdale.

3. Aká je najlepšia časť roka na návštevu Bahamy Paradise Island?
Najlepším obdobím na návštevu Bahamy Paradise Island je od decembra do apríla, keď je príjemné teplo a minimálne množstvo zrážok. Avšak Bahamy sú obľúbenou destináciou počas celého roka.

4. Aké atrakcie a aktivity nájdem na Bahamy Paradise Island?
Na Bahamy Paradise Island nájdete mnoho atrakcií a aktivít vrátane krásnych pláží, potápania, šnorchlovania, vodných športov, golfu, nákupov, kultúrnych a histórických pamiatok, ako aj nočného života.

5. Ktoré hotely a rezorty sú k dispozícii na Bahamy Paradise Island?
Na Bahamy Paradise Island nájdete viacero luxusných hotelov a rezortov vrátane Atlantis Paradise Island, One&Only Ocean Club, The Royal at Atlantis, The Cove at Atlantis a mnoho ďalších.

6. Aké je miestne jedlo a kultúra na Bahamy Paradise Island?
Bahamská kuchyňa je plná čerstvých morských plodov a karibských vplyvov. Mnoho reštaurácií na Paradise Island ponúka tradičné jedlá, ako sú conch salad, grilovaný morský škorpión, červená šnúdra, kokosový podávaný ryžou a ďalšie špeciality. Kultúra Bahám je ovplyvnená africkými, karibskými a britskými tradíciami.

7. Potrebujem vízum na návštevu Bahamy Paradise Island?
Občania mnohých krajín, vrátane Spojených štátov, nie sú povinní mať vízum na návštevu Bahám na dobu do 90 dní. Je však potrebné mať platný pas. Pre overenie presných vízových požiadaviek sa odporúča kontaktovať veľvyslanectvo alebo konzulát Bahám.

Tieto odpovede sú iba orientačné a informácie sa môžu meniť. Je dôležité sa vyhľadať najaktuálnejšie informácie a pravidlá od oficiálnych zdrojov pred návštevou Bahamy Paradise Island.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je jednou z najkrajších destinácií na svete, ktorú každý milovník pláží a tropického prostredia musí navštíviť. Táto krásna ostrovná destinácia sa nachádza na Bahamách, v Karibiku, a ponúka nádherné piesočnaté pláže, modré lagúny a nespočetné množstvo zábavy pre všetkých.

Cesta na Bahamy Paradise Island je nesmierne jednoduchá, najlepším spôsobom je samozrejme letecky. Existuje množstvo leteckých spoločností, ktoré ponúkajú letenky do hlavného mesta Bahám, Nassau, z väčšiny väčších medzinárodných letísk na celom svete.

Po prílete do Nassau môžete pokračovať na Paradise Island pomocou miestneho dopravného prostriedku. Cesta na toto ostrovček trvá len pár minút, čo znamená, že sa rýchlo dostanete do raja.

Bahamy Paradise Island ponúka skutočne prekrásne pláže, ktoré vám vyrazia dych. Biely piesok je jemný a teplý, a voda Karibského mora je úplne priehľadná a príjemne teplá. Môžete sa vyhodiť na pláži v ohromujúcich plavkách alebo sa aktivite venovať na vodných športoch, ako je napríklad šnorchlovanie alebo jazdenie na vodnom skútri.

Okrem krásnych pláží je Bahamy Paradise Island domovom množstva luxusných rezortov a kasín. Atlantis Paradise Island je najznámejší z nich, s majestátnym vzhľadom a množstvom zábavy pre celú rodinu. Môžete si vychutnať vodný park so šmykľavkami a toboganmi, stráviť čas vo vodnom svete so žralokmi alebo si vyskúšať šťastie v kasíne.

Pre tých, ktorí majú radi prírodu a dobrodružstvo, Bahamy Paradise Island ponúkajú skvelé možnosti. Môžete sa vybrať na potápanie a objavovať úchvatné koraly a hviezdicové ryby, alebo navštíviť národný park Lucayan s jaskyniami a iskierčejúcimi jazerami.

Ako vidíte, Bahamy Paradise Island majú čo ponúknuť pre každého. Bez ohľadu na to, či ste milovníkom pláží, dobrodružstva alebo jednoducho oddychu, tento ostrov je miestom, kde sa vaše sny stanú skutočnosťou. Nechajte sa previesť na krásne piesočné pláže, užívajte si nádherný výhľad na Karibik a nechajte sa hýčkať luxusnými rezortmi a kasínami. Bahamy Paradise Island je skutočným rajom na zemi.


Ubytovanie Bahamy Paradise Island


Bahamy sú známe ako rajský ostrov a Paradise Island je jedným z najobľúbenejších miest pre turistov, ktorí túžia po dokonalom dovolenkovom zážitku. Aby ste si mohli naplno vychutnať svoju dovolenku na tomto úžasnom mieste, je dôležité mať pekné a pohodlné ubytovanie.

Paradise Island ponúka širokú škálu hotelov a letovísk, ktoré sú vhodné pre každého cestovateľa. Bez ohľadu na váš rozpočet alebo preferencie, tu nájdete ubytovanie, ktoré spĺňa vaše požiadavky.

Jeden z najznámejších hotelov na Paradise Island je Atlantis Resort. Tento obrovský rezort disponuje viac ako 3800 izbami, vodnými parkami, podmorskými akváriami, kasínami, golfovým ihriskom, ​​wellness centrom a mnoho ďalšími zariadeniami. Je to skutočne jedno z najluxusnejších miest na ostrove, kde môžete zažiť kombináciu relaxácie a zábavy.

Pre tých, ktorí hľadajú viac intímne ubytovanie, odporúčame Rosewood Baha Mar. Tento luxusný rezort ponúka 237 elegantne zariadených izieb a apartmánov s nádherným výhľadom na oceán. Má nádherné bazény, pláže, wellness centrum a štyri reštaurácie s jedlami z celého sveta. Je to ideálne miesto pre páry alebo rodiny, ktoré si potrebujú oddýchnuť od každodenného zhonu.

Ak preferujete menšie a cenovo dostupnejšie hotely, môžete sa rozhodnúť pre Sunrise Beach Clubs and Villas. Tento komplex sa nachádza na jednej z najkrajších pláží Paradise Island a ponúka 26 dobre vybavených plne zariadených viliek. Je to ideálne pre tých, ktorí chcú mať súkromie a zároveň prístup k všetkým zariadeniam a službám.

Novým a trendovým hotelom na ostrove je The Ocean Club, A Four Seasons Resort. Táto luxusná rezidencia ponúka 107 izieb a apartmánov v kombinácii s prvotriednou pohostinnosťou služieb Four Seasons. S nádherným plážovým scenériou, bazénmi, golfovým ihriskom, ​​wellness centrom a reštauráciami bude táto dovolenka nezabudnuteľným zážitkom.

Okrem týchto hlavných ubytovacích zariadení môžete nájsť aj množstvo menších hotelov a letovísk, ktoré ponúkajú rôzne možnosti stravovania, wellness a rekreácie. Mojou radou je rezervovať si ubytovanie vopred, pretože Paradise Island je veľmi populárne miesto medzi turistami.

Ubytovanie na Paradise Island je jedným z faktorov, ktoré prispievajú k dokonalému dovolenkovému zážitku. Cestovatelia majú možnosť vybrať si z mnohých možností a prispôsobiť si svoju dovolenku podľa svojich potrieb a preferencií. Nech už sa vyberiete na Bahamy s rodinou, priateľmi alebo na romantickú dovolenku, Paradise Island vám ponúka niečo pre každého.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky