Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Bahrajn Al Areen Wildlife Park

Ubytovanie Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn Al Areen Wildlife Park je unikátnym miestom, ktoré ponúka návštevníkom možnosť prežiť nezabudnuteľné zážitky. Tento park sa nachádza v jednom z najväčších mestách Bahrajnu - Al Areen.

Al Areen Wildlife Park je domovom pre množstvo zvierat, ktoré sú inak ťažko dostupné v bežnom živote. Park ponúka návštevníkom možnosť vidieť vzácne druhy zvierat, ako sú tigre, gepardy, pumy, hyeny, vážky a mnohé iné. Okrem zvierat si môžete v parku pozrieť aj ďalšie zaujímavé atrakcie, ako sú napríklad exotické kvety a rastliny, ktoré sa vyskytujú iba v tejto oblasti.

Ubytovanie v parku je tiež k dispozícii pre tých, ktorí chcú zažiť pravý pocit divočiny. Ubytovanie ponúka moderné izby, ktoré sú vybavené všetkým potrebným komfortom pre príjemný a pohodlný pobyt. Izby sú zariadené v prírodnom štýle a ponúkajú nádherný výhľad na park a jeho okolie.

Park ponúka rôzne zážitkové programy, ktoré sa odohrávajú v noci, aby ste mohli vidieť zvieratá v ich prirodzenom prostredí. Napríklad nočné safari, počúvanie zvukov zvierat a obzvlášť populárne sú nočné prechádzky. Po celý deň sa môžete kúpať vo vyhrievaných bazénoch alebo si užiť krásu miestnej krajiny pri prechádzke.

Al Areen Wildlife Park ponúka návštevníkom niečo úplne iné ako typické zážitky v turistických rezortoch. Je to skutočný zážitok nesúci sa v atmosfére tajomna a krásy prírody. Okrem toho park udržuje vysoké štandardy v ochrane a starostlivosti o zvieratá. Každá návšteva tejto lokalite si zanechá v pamäti nezabudnuteľné zážitky a obohatí Váš životný zážitok.


Počasie Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn, malé kráľovstvo nachádzajúce sa na pobreží Perzského zálivu, je známe svojou bohatou prírodou a exotickou faunou. V rámci tohto nádherného arabského ostrova sa nachádza aj Al Areen Wildlife Park, ktorý je jedným z najväčších a najznámejších parkov v Bahrajne. Park, ktorý sa rozprestiera na ploche 8,3 kilometrov štvorcových, je domovom pre viac ako 500 rôznych druhov zvierat a vtákov.

Jednou z hlavných atrakcií tohto parku je jeho rozmanitá zver. Návštevníci majú možnosť vidieť vzácne druhy ako je arabský oryx, gazela dama, gazela ruffa či gazela džudár. Tieto druhy boli kedysi bežné v oblastiach Blízkeho východu, no kvôli nadmernému lovu a strate životného prostredia sú dnes kriticky ohrozené. V Al Areen Wildlife Park majú tieto vzácne tvory bezpečné a dobré podmienky na život a rozmnožovanie. Takisto tu môžu návštevníci navštíviť aj mimoriadne ľúbostné veľbludy, tigrice alebo levharty.

Okrem rozmanitej zveri ponúka park aj možnosť obdivovať rôzne druhy vtákov. Medzi najznámejšie patrí ibis alebo sršíca čermá a niekoľko druhov sokolov. Návštevníci môžu pozorovať ich správanie a činnosti v prirodzenom prostredí a tiež byť svedkami ich unikátnych spôsobov lovu a potravového správania.

Počasie v Al Areen Wildlife Park je typické pre arabský polostrov. V letných mesiacoch, od júna do septembra, teploty vystupujú až na 45 stupňov Celzia a slnečné lúče sú veľmi intenzívne. Preto je dôležité, aby návštevníci si so sebou priniesli dostatok vody a chránili sa pred slnkom. V zimných mesiacoch je počasie príjemnejšie, s miernymi teplotami okolo 20 stupňov Celzia. Je to ideálny čas na navštívenie parku, kedy sú teploty miernejšie a živočíchy sú aktívnejšie.

Al Areen Wildlife Park je nielen miestom, kde môžu návštevníci obdivovať niektoré z najvzácnějších druhov zveri a vtákov na svete, ale aj miestom intenzívneho vzdelávania a výskumu. Park sa snaží o ochranu a pestovanie rôznych druhov a stojí si za svojim presvedčením, že príroda je hodná ochrany.

Ak sa chystáte na dovolenku do Bahrajnu, nezabudnite navštíviť Al Areen Wildlife Park a stráviť nezabudnuteľný čas v spoločnosti exotických druhov zvierat a vtákov. Budete mať príležitosť uvidieť vzácne druhy, ktoré inde možno nebudete mať.


Dovolenka Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn Al Areen Wildlife Park: Raj pre milovníkov divočiny

Bahrajn, malý ostrov v Perzskom zálive, je známy svojou bohatou históriou, kultúrou a úchvatnými prírodnými scenériami. Voľakedy sa Bahrajn považoval za dôležitý obchodný bod v regióne a svoju bohatú minulosť zachoval v podobe historických pamiatok. Okrem týchto kultúrnych pokladov však Bahrajn ponúka aj jedinečné prírodné zážitky, ktoré by mal každý turista spoznať. Jedným z najvyhľadávanejších miest je Al Areen Wildlife Park.

Al Areen Wildlife Park je jedinečný zážitok pre všetkých milovníkov divočiny a prírody. Park sa nachádza v južnej časti Bahrajnu a má rozlohu približne 760 hektárov. Jeho cieľom je zachovať a chrániť endemické druhy rastlín a živočíchov, ktoré sú pre túto oblasť typické.

V parku návštevníci nájdu široké spektrum druhov zvierat vrátane exotických vtákov, cicavcov a plazov. Medzi najvýznamnejšie zvieratá patrí arabský gazela, ktorá je jedným z najohrozenejších druhov na svete. Park sa tiež pýši veľkou populáciou arabského orlu, sokolov púštnych a iných ohrozených druhov vtákov. Títo dravci sú hlavnou atrakciou parku a ich vzlety a potápania nad hlavami návštevníkov sú úchvatné.

Okrem obdivovania divokých zvierat, návštevníci majú tiež možnosť vidieť ukážky tradičného lovoväzenia s jastrabmi, ktoré je súčasťou miestnej kultúry. Môžete sa dokonca stať účastníkom tejto zaujímavej aktivity a naučiť sa niektoré z techník lovu s pomocou jastrabov.

Pre tých, ktorí hľadajú adrenalinový zážitok, je v Wildlife Parku aj možnosť jazdy na velblodoch, ktorá je pre oblasť typická. Sprehádzka po púšti na týchto úchvatných zvieratách je jedinečným zážitkom a prídete bližšie k tomu, ako sa cítili tradiční obyvatelia Bahrajnu v minulosti.

Okrem toho, park ponúka aj rôzne edukačné programy a prezentácie o miestnej faune a flóre. Návštevníci sa môžu dozvedieť o klíme a ekosystéme Bahrajnu, ako aj o opatreniach na ochranu a zachovanie ohrozených druhov.

Al Areen Wildlife Park je ideálnou destináciou pre rodinné výlety, výlety s priateľmi alebo jednoducho pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o prírodu a túžia po poznávaní nových miest. Vstupné je pomerne lacné a výťažok z návštevy parku sa používa na jeho údržbu a ochranu endemických druhov.

Ak plánujete dovolenku v Bahrajne, nezabudnite na Al Areen Wildlife Park. Spoznajte krásu miestnej prírody a nezávisle na tom, či ste nadšenci zvierat alebo jednoducho milovníci prírody, táto destinácia vám ponúkne jedinečný zážitok, ktorý si budete pamätať navždy.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Al Areen Wildlife Park


1. Kde sa nachádza Bahrajn Al Areen Wildlife Park?
- Wildlife Park sa nachádza v kraji Al Areen v Bahrajne.

2. Aké druhy zvierat možno v parku vidieť?
- V parku je možné vidieť širokú škálu zvierat, vrátane leva, tigra, geparda, zebry, jelena, orla bielohlavého a ďalších druhov vtákov a cicavcov.

3. Aký je vstupný poplatok do parku?
- Vstupný poplatok do parku je X bahrajnských dinárov pre dospelých a Y bahrajnských dinárov pre deti.

4. Aké sú otváracie hodiny parku?
- Park je otvorený denne od 9:00 do 17:00.

5. Môžem so sebou do parku priniesť vlastný obed?
- Zákazníci majú možnosť priniesť si vlastný obed a konzumovať ho v určených piknikových priestoroch v parku.

6. Sú v parku k dispozícii turistické prehliadky?
- Áno, park poskytuje turistické prehliadky, počas ktorých sú návštevníci sprevádzaní miestnymi sprievodcami.

7. Má park verejné toalety a občerstvenie?
- Áno, park disponuje verejnými toaletami a občerstvením pre návštevníkov.

8. Môžem fotografovať zvieratá v parku?
- Áno, fotografovanie zvierat je povolené, avšak návštevníci musia dbať na ochranu zvierat a dodržiavať bezpečnostné pokyny.

9. Existujú nejaké obmedzenia pri vstupe do parku?
- Áno, zákaz vstupu platí pre domáce zvieratá a prísnou kontrolou je zakázané vstupovať so sebou do parku potraviny alebo nebezpečné predmety.

10. Je možné park navštíviť aj počas horúcich letných mesiacov?
- Áno, park je otvorený aj počas letných mesiacov, no návštevníkom sa odporúča dbať na hydratáciu a dodržiavať pokyny bezpečnosti v horúcich podmienkach.


Letenka Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn Al Areen Wildlife Park je miestom, kde si priaznivci prírody môžu užiť nezabudnuteľné zážitky s divokými zvieratami. Tento park sa nachádza na južnej časti Bahrajnu a zahrnuje viac ako 10 000 hektárov pôdy. Park je známy pre svoje rozsiahle zbierky rôznych druhov zvierat.

Ak hľadáte miesto, kde sa môžete stretnúť s morskými korytnačkami, slonmi, gepardmi a inými druhmi zvierat, známe park určite nevynechajte. Al Areen Wildlife Park je pre mnoho turistov jedným z najvyhľadávanejších miest v Bahrajne.

Park je rozdelený na tri hlavné časti – park na korytnačky, park na cicavce a park, kde môžete nájsť množstvo druhov vtákov. V každej časti môžete vidieť rôzne druhy zvierat, ktoré sú v parku vychovávané a starané odborníkmi na zvieratá.

Okrem týchto zvierat môžete tiež navštíviť veľké plavby a pozorovať delfíny, ktoré sa v tomto regióne pohybujú slobodne. Tento zážitok vám poskytne možnosť vidieť tieto krásne zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Al Areen Wildlife Park je jedinečným miestom, kde si môžete vychutnať krásu prírody a vidieť niektoré z najexotickejších zvierat na svete. Tento park je otvorený pre verejnosť a je ideálnym miestom pre rodinné výlety alebo prechádzky.

Jednou z najlepších vecí na návšteve Bahrajnu je jej jedinečná príroda, ktorá následne ponúka návštevníkom príležitosť vidieť rôzne druhy zvierat a pochopiť ich životné prostredie. Al Areen Wildlife Park je miestom, kde by určite mali navštíviť všetci návštevníci Bahrajnu, aby zažili jedinečný zážitok a videli krásu prírody v tomto krásnom kúsku sveta.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky