Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)

Najčastejšie otázky a odpovede Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


1. Ako sa dostanem z letiska Split do Supetaru?
Odpoveď: Po prílete na letisko Split môžete využiť rôzne spôsoby dopravy ako napríklad taxík, autobus alebo trajekt. Odporúča sa využiť trajekt, ktorý vás dovezie z prístavu Split priamo do prístavu Supetar na ostrove Brač.

2. Aké sú najlepšie pláže v Supetare?
Odpoveď: V Supetare sa nachádzajú viaceré krásne pláže. Medzi najobľúbenejšie patrí pláž Banj, Vrilo Beach a Pláž Lučica. Všetky tieto pláže majú čistú vodu a ponúkajú možnosti na relaxáciu a oddych.

3. Ktoré atrakcie by som nemal/a prehliadnuť v Supetare?
Odpoveď: Pri návšteve Supetaru by ste mali určite navštíviť starý mestský centr, kde sa nachádza kostol sv. Petra. Okrem toho môžete prezrieť aj ďalšie historické pamiatky, ako napríklad kaštieľ Splitska vo vedľajšom meste.

4. Kde môžem nájsť ubytovanie v Supetare?
Odpoveď: Supetar ponúka rôzne možnosti ubytovania, vrátane hotelov, apartmánov, penziónov a súkromných domov. Môžete buď vyhľadávať online alebo kontaktovať cestovnú kanceláriu, ktorá vám pomôže s rezerváciou ubytovania.

5. Aké sú možnosti pre zábavu a reštaurácie v Supetare?
Odpoveď: V Supetare nájdete rôzne reštaurácie, bary a kaviarne, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a pitie. Okrem toho môžete využiť aj rôzne športové aktivity, napríklad plávanie, potápanie, windsurfing a vodné športy.


Ubytovanie Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


Supetar je jedným z najkrajších miest na ostrove Brač v Chorvátsku, ktorý ponúka množstvo zaujímavých miest a aktivít pre návštevníkov. Ak si plánujete dovolenku v tejto oblasti, príjemné ubytovanie v Supetar je tou správnou voľbou.

Mesto Supetar je známe svojou krásnou plážou, kde si môžete vychutnať príjemné až tropické teplo, krištáľovo čisté more, sýtďavý biely piesok, a to všetko s krásnym výhľadom na okolité ostrovy. Ak hľadáte kvalitné ubytovanie v Supetar, môžete si vybrať z množstva hotelov, viliek a apartmánov.

V Supetare sa nachádza množstvo kvalitných hotelov, ktoré svojim hosťom ponúkajú komfort a pohodlie počas celého pobytu. Niektoré z najlepších hotelov sú napríklad hotel Osam, Hotel Villa Adriatica alebo Hotel Amor. Všetky tieto hotely sa nachádzajú blízko pláže, ponúkajú moderné a elegantné izby, ktoré sú vybavené všetkými základnými vybaveniami a majú tiež prístup na internet.

Ak hľadáte trochu väčšiu slobodu a súkromie, môžete zvážiť ubytovanie v apartmánoch v Supetare. Nachádzajú sa tu apartmány pre rôzne počty ľudí, od malých apartmánov pre jednu osobu až po väčšie apartmány pre viac ako šesť osôb. Väčšina apartmánov sa nachádza iba kúsok od pláže a sú vybavené všetkým potrebným vybavením. Mnoho apartmánov má aj kuchyne, kde si môžete pripraviť vlastné jedlo, a toto vám umožní ušetriť peniaze a mať väčšiu slobodu aj v stravovaní.

V Supetare nájdete aj krásne, upravené vily s bazénmi, ktoré sú často rovnako drahé ako niektoré hotely. Väčšina z nich sa však nachádza v kľudnej časti mesta, kde si môžete vychutnať pokoj a ticho. Vily sú často vybavené kuchyňami, satelitnou TV a sú aj klimatizované, čo Vám umožní využiť možnosti, ktoré ponúka pekný čas na ostrove.

Konečne ak by ste chceli navštíviť Supetar, mesto ponúka veľa rôznych možností ubytovania. Môžete si vybrať z rôznych typov miest v závislosti od Vašich preferencii a Vašich požiadaviek a skúsiť čarovný kúsok Jarne alebo leta na ostrove Brač. Verím, že sa Vám bude v Supetare páčiť, a že tu nájdete svoj vytúžený hotel, apartmán alebo vilu.


Letenka Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


Chorvátsko je jedným z najnavštevovanejších turistických destinácií na svete s nádhernými plážami, bohatou kultúrou a milými ľuďmi. Akonáhle si objednáte letenku do Chorvátska, očakávajte nezabudnuteľnú dovolenku. Do odľahlého mesta Supetar na ostrove Brač vedie mnoho ciest, ale najrýchlejšou možnosťou je letenka Chorvátsko Supetar.

Supetar je malé, malebné mestečko na ostrove Brač, jednom z najkrajších ostrovov v adriatickej oblasti. Život v Supetare sa točí okolo prístavu, ktorý je srdečným a pulzujúcim súčasťou mestečka. Prechádzka po námestí je zážitkom z pravého Chorvátska s kaviarňami a reštauráciami, ktoré ponúkajú skvelé jedlá chorvátskej kuchyne a miestneho vína.

Je to ideálny ústredný bod pre planovanie dovolenky na ostrove Brač a Chorvátsku. Preskúmali sme niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvoliť letenku Chorvátsko Supetar.

1. Rýchlosť a efektivita

Keď sa rozhodnete pre letenku Chorvátsko Supetar, očakávajte rýchlu, efektívnu cestu. Supetar má morem lemovaný prístav, ktorý sa ľahko dostane z malej letiskovej plochy ostrova Brač, takže cesta na miesto určenia bude trvať len niekoľko minút. Letenky Chorvátsko Supetar sú k dispozícii po celý rok.

2. Krása ostrova Brač

Ostrov Brač je jedným z najkrajších ostrovov Chorvátska a ponúka miesto pre dobrodružstvo a relaxáciu. Zatiaľ čo Supetar je pre mnohých najkrásnejším miestom na Bracu, existuje mnoho ďalších miest, ktoré stojí za to preskúmať. Môžete sa ani nechať uniesť krásou pláží, lesnatých kopcov a kamenistých vrchov, ktoré ostrov ponúka.

3. Zážitky a dobrodružstvo

Supetar a ostrov Brač ponúkajú zábavu pre každého. Môžete si užívať plávanie, potápanie, vodné športy a mnoho ďalších aktivít. Zistite, prečo sa bracské pláže považujú za niektoré z najlepších v Chorvátsku. Pre milovníkov outdoors vás ostrov Brac nikdy neomrzí, pretože vám ponúka viacero prírodných parkov a miest na túry.

4. Podnebie

Supetar je známy svojím príjemným teplým podnebím. Od mája po október je tu perfektný teplotný rozsah pre dovolenku, kedy si môžete užiť teplé dni a miernu noc so slnečným spevom. Palmy a oranžerie sú bežným výzdobným prvkom v mestečku a dodávajú mu exotickú atmosféru.

5. Kultúra a históriu

Supetar a ostrov Brač sú plné kultúry a histórie. Na ostrove nájdete stopy rímskej kultúry a tvorivosti. Šťavnatou srdcovo riadkovou katedrála, pochádzajúca z 5. storočia, stojí v centre Supetar a je klenotom medzi brackými architektonickými klenotmi. Okrem toho je v blízkosti množstvo ďalších historických pamiatok, ktoré stojí za to navštíviť.

Vzhľadom k tomu, že letenka Chorvátsko Supetar vás dováža do krásneho mesta a na ostrov Brač, musíte si byť istí, že vaša dovolenka bude jednou z najlepších, aké kedy budete mať. V Supetare nájdete všetko, čo potrebujete na dokonalú dovolenku. Od jeho nádherných pláží až po krásnu architektúru a bohatú kultúru. Tak si zarezervujte svoju letenku a užijte si nádhernú dovolenku v Chorvátsku, ktorá vám zostane v pamäti na celý život.


Dovolenka Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


Supetar, malé prímorské mestečko na chorvátskom ostrove Brač, je jedným z najobľúbenejších letovísk pre dovolenkových turistov. Súčasťou obce je aj isté histórie s vlastnej Hrádza, rybárska prístava a útulných uličiek tohto malebnej obce, ktoré jej dodávajú príjemnú atmosféru.

Jednou z hlavných atrakcií Supetaru je jeho pláž. Pláže v tejto oblasti sú známe svojou krásnou, jemnou piesočnatou plážou a čistým azúrovým morom. Hostia majú na výber medzi viacerými plážami, vrátane pláže Banj, Vlacica a Tri Mosta, kde si môžu oddýchnuť a relaxovať pod vysokými borovicovými stromami.

Ale Supetar nie je len o plážach. Mesto ponúka aj množstvo kultúrnych a historických pamiatok. Jednou z nich je kostol svätého Petra, ktorý je postavený v neoklasicistickej štýle a je známy svojou nádhernou freskou. Ďalšou zaujímavou pamiatkou je dominikánsky kláštor z 16. storočia, ktorý dnes slúži ako múzeum a galéria. Návštevníci môžu obdivovať rôzne umelecké diela a historické exponáty.

Ak máte radi aktívny oddych, v Supetare nebudete sklamaní. Môžete si prenajať bicykle a objavovať okolie, ktoré ponúka prekrásne panoramatické výhľady. Okrem toho môžete využiť aj ponuku vodných športov, ako je potápanie, plachtenie alebo jazda na vodnom skútri.

Chorvátsko je tiež známe svojou vynikajúcou kuchyňou a v Supetare si nemôžete nechať ujsť skúsenosť so skvelými miestnymi jedlami. V meste sa nachádza množstvo reštaurácií a podnikov, kde si môžete vychutnať čerstvé ryby, typické chorvátske špeciality a úžasné morské plody. Nezabudnite si tiež ochutnať miestne víno, ktoré je známe pre svoju kvalitu a chuť.

Na dovolenku v Supetare je ideálny čas na jar a na jeseň, keď je počasie prijemné a nie je tak preplnené turistami ako v letných mesiacoch. Cestovanie na ostrov Brač je pohodlné a jednoduché, pretože je dostupný trajektom z prístavu Split.

Celkovo povedané, dovolenka v Supetare je perfektnou voľbou pre tých, ktorí túžia po oddychu a relaxácii na krásnych plážach, spoznávaní histórie a kultúry a vychutnávaní výnimočnej miestnej kuchyne. Ak sa chystáte na dovolenku v Chorvátsku, rozhodne by ste mali zvážiť Supetar na ostrove Brač ako jedno z vašich cieľov.


Počasie Chorvátsko Supetar (ostrov Brač)


Chorvátsko, krajina krásnych pláž a morských útesov, je ročne navštívené tisícami turistov z celého sveta. Medzi obľúbené turistické miesta v Chorvátsku patrí aj Supetar na ostrove Brač. Toto úžasné letovisko ponúka slnečné dni, zábavu na pláži a relaxačné atmosféry, ktoré určite stojí za návštevu. Ak sa chystáte navštíviť Supetar, je veľmi dôležité poznať jeho poveternostné podmienky.

Supetar sa môže pochváliť solídnym počasím, ktoré si sľubuje veľa slnečnými dnami a príjemnými teplotami. Od júna do septembra, môžete sa tešiť na teploty okolo 28 stupňov Celzia, s minimálnymi teplotami, ktoré sa zvyčajne pohybujú okolo 22 stupňov. Málokedy sa stáva, aby teploty v tejto oblasti prekročili 32 stupňov, ale ak sa tak stane, je tu jemný vánok, ktorý zabezpečí, aby vám nebolo príliš teplo.

Počas júna až augusta sa v Supetare vyskytujú len zriedkavé dažde. Ak cestujete v júli alebo auguste, pravdepodobne sa dočkáte vysokých teplôt, sucha a krásneho slnka, ktoré poskytuje jedinečnú atmosféru krajiny. A ak si chcete oddýchnuť v chlade a prejsť sa po meste, je najlepší čas na prechádzku a vychutnávanie si krásy mesta skoro ráno alebo neskoro večer.

Na jeseň a na jar sa teploty v Supetare znižujú na minimálne 12 stupňov. Preto je dobre mať s sebou niečo teplejšie, ak cestujete v týchto ročných obdobiach. Bohužiaľ, v týchto mesiacoch môže byť v tejto oblasti zreteľne viac daždivých dní a hmlisté rána, ktoré vám môžu prikryť slnko a jasnú oblohu.

Ostrov Brač má možnosť byť ovplyvnený vetrmi, čo vedie k občasnej veľkej bfúkania. Však tieto vetry sú zvyčajne v závislosti na konkrétnom dátume a určite nebudú ovplyvňovať váš pobyt v Supetare. Okrem toho, Chorvátsko sa môže chváliť celoročne príjemným podnebím, ktoré určite poskytne návštevníkom bezproblémový pobyt.

V Supetare, ako aj v celej Chorvátsku, môžete očakávať krásne slnko, mierny vietor a milé teploty. Nech už plánujete návštevu Supetare na leto alebo na jeseň, nebudete sklamaní z tohto úžasného miesta. Od slnečných pláží a dobrodružstiev na vode po prechádzky po miestnom meste, Supetar má všetko, čo si turista môže priať. Takže, čo ešte čakáte? Zarezervujte si dovolenku a vyberte sa do Supetaru na najlepšie letné a jarné úniky!


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky