Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte nové miesto, kde by ste mohli stráviť svoju plážovú dovolenku, určite by ste mali zvážiť Dominikánsku republiku. Krajina ponúka okrem čarovnej karibickej atmosféry aj množstvo atrakcií a zážitkov pre turistov. Jedna z najzaujímavejších destinácií v tejto oblasti je Playa Grande Golf Course, ktoré sa nachádza v meste Rio San Juan.

Playa Grande Golf Course je obrovské golfové ihrisko, ktoré sa prostiea na rozlohe takmer 2 000 hektárov. Toto ihrisko patrí medzi najkrajšie na svete a pre svoju náročnosť a malebné prostredie privádza každoročne tisíce golfistov z celého sveta. Okrem samotného golfového ihriska si tu nájdete aj luxusné hotely, ktoré ponúkajú exkluzívne služby a relaxačné aktivity.

Najväčšou výhodou Playa Grande Golf Course je určite jeho poloha. Nachádza sa v blízkosti tropickej pláže Playa Grande, ktorá patrí medzi najkrajšie pláže na svete. Ak máte radi vodné športy, môžete si tu užiť plachtenie, surfing alebo šnorchlovanie. Okrem toho v okolí nájdete množstvo bary a reštaurácií, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a pitie.

Cena letenky do Dominikánskej republiky závisí od toho, odkiaľ letíte a kedy sa rozhodnete cestovať. Ak hľadáte lacné letenky, odporúčame hľadať v období mimosezóny. Najlepšie ceny leteniek nájdete v období od septembra do novembra a od marca do maja. Ak sa rozhodnete cestovať počas hlavnej sezóny, musíte počítať s vyššími nákladmi na letenku.

Výber hotela v okolí Playa Grande Golf Course je veľmi pestrý. Okrem luxusných zariadení ponúkajúcich prvotriedne služby nájdete aj cenovo dostupné hotely a ubytovania pre milovníkov cestovania na nízkom rozpočte. Pred výberom hotela vám odporúčame porovnať rôzne ponuky a zvážiť vaše potreby a predošlé skúsenosti.

Ak plánujete navštíviť Playa Grande Golf Course a Dominikánsku republiku, neváhajte a urobte to. Táto časť sveta vám ponúkne pestrú a zaujímavú dovolenku plnú pamiatok, zážitkov a relaxu. S vyhľadaním správnej letenky a hotela v okolí budete mať garantovaný nezabudnuteľný zážitok.


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Najčastejšie otázky a odpovede o Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike:

1. Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course sa nachádza v meste Rio San Juan, na severnom pobreží Dominikánskej republiky.

2. Ako dlho trvá hra na ihrisku?
Doba hry na Playa Grande Golf Course je zvyčajne približne 4 až 5 hodín.

3. Mám si rezervovať tee time vopred?
Áno, je odporúčané si rezervovať tee time vopred, najmä počas vyššej sezóny, aby ste si zabezpečili svoje miesto.

4. Aká je cena za hru na ihrisku?
Cena za hru na Playa Grande Golf Course sa líši v závislosti od sezóny a času v dňoch. Bližšie informácie o aktuálnych cenách nájdete na oficiálnej webovej stránke ihriska.

5. Je to verejný golfový klub alebo sú tam obmedzenia pre verejnosť?
Playa Grande Golf Course je otvorený pre verejnosť, ale nie je to verejný golfový klub. Niektoré časti ihriska sú pri výhradne pre členov a hotelových hostí.

6. Aký je dress code na Playa Grande Golf Course?
Dress code na ihrisku vyžaduje nosiť golfové oblečenie, ktoré je vhodné a účelné pre hru. Nie sú povolené šortky, rifle alebo plavky.

7. Je tam možnosť prenájmu golfových vozíkov?
Áno, Playa Grande Golf Course ponúka prenájom golfových vozíkov pre hráčov, ktorí si nechcú nosiť svoje vlastné.

8. Je tam na ihrisku reštaurácia alebo bar?
Áno, nachádza sa tam reštaurácia a bar, kde si hráči môžu oddýchnuť a počas hry osviežiť.

9. Môžem si priniesť vlastnú golfovú výstroj?
Áno, hráči majú možnosť si priniesť svoju vlastnú golfovú výstroj, alebo si ju zapožičať alebo zakúpiť na mieste.

10. Ako ďaleko je Playa Grande Golf Course od Dominikánskeho letiska?
Playa Grande Golf Course je vzdialené približne 1,5 hodiny jazdy autom od najbližšieho medzinárodného letiska v Puerte Plata.


Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, tyrkysovými vodami a luxusnými letoviskami. Jedným z najobľúbenejších miest pre dovolenku v tejto krajine je Playa Grande, ktorá je domovom nádherného golfového ihriska - Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course, nachádzajúci sa pri pobreží severnej časti Dominikánskej republiky, je jedným z najlepších golfových ihrísk v Karibiku. Navrhol ho legendárny profesionálny golfista Robert Trent Jones Sr. a hlavne kvôli svojej kráse a obtiažnosti je považovaný za jedno z jeho najlepších diel.

Toto ihrisko sa rozprestiera na ploche 220 hektárov, pričom väčšina z nej je obklopená Atlantickým oceánom. Hraničiace súkromnou rezerváciou Playa Grande, golfoví hráči môžu zažiť úchvatný výhľad na hory a oceán, čo tvorí perfektnú scenériu pre hru.

Playa Grande Golf Course je známy svojim náročným dizajnom, ktorý využíva prirodzený terén regiónu. Robert Trent Jones Sr. ho navrhol tak, aby optimalizoval krásu prírodného prostredia a skĺbil ju s náročnými golfovými jamkami. Hráči tu nájdu skalky, vodné prekážky a strmé jazierka, ktoré sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj náročné na hru. Mnohí profesionálni hráči a golfisti s nízkym handicapom uvítajú túto výzvu.

Napriek tomu, že Playa Grande Golf Course je považovaný za náročné golfové ihrisko, je prístupný hráčom všetkých úrovní. Existujú rôzne tee boxy pre rôzne úrovne hráčov, takže každý si môže zvoliť zodpovedajúci stupeň obtiažnosti. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený golfista, tento golfový klub je ideálnou voľbou pre príjemné odreagovanie.

Okrem golfu je v Playa Grande Golf Course k dispozícii aj golfová akadémia, ktorá ponúka hodiny a tréningy pre hráčov všetkých vekových skupín a úrovní. Skúsení golfoví tréneri vám pomôžu zlepšiť techniku a hru.

Pre tých, ktorí si po skončení hry chcú oddýchnuť, je tu luxusný klubový dom, kde si môžu užívať občerstvenie a nápoje. Okrem toho sa v okolí nachádza mnoho luxusných letovísk, ktoré ponúkajú vynikajúce ubytovanie a relaxačné služby, ako je wellness centrum, bazén a reštaurácie.

Playa Grande Golf Course je jedným z najlepších miest pre golf na Dominikánskej republike a Karibiku ako celku. S krásnym prostredím, náročným dizajnom a prvotriednymi službami určite nechápe žiadneho golfistu chladným. Ak hľadáte kombináciu golfového dobrodružstva a luxusu, Playa Grande Golf Course by mal byť na vašom zozname miest, ktoré musíte navštíviť.


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami, exotickou prírodou a pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Ak hľadáte skutočný ráj na Zemi, potom by ste nemali prehliadnuť Playa Grande Golf Course. Tento nádherný rezort sa nachádza priamo na pláži v oblasti Playa Grande, ponúkajúc nežný piesok, modré vody a nekonečný výhľad na karibské more.

Playa Grande Golf Course je jedným z najprestížnejších golf rezortov v Dominikánskej republike. Najviac pôsobivým prvkom tohto rezortu je samotná ihrisko, ktoré bolo navrhnuté a postavené renomovaným dizajnérom golfových ihrísk Robertom Trentom Jonesom. Tento majster vytvoril parádne 18-jamkové ihrisko, ktoré vás zaujme svojou krásou a náročnosťou. Je to perfektné miesto pre golfových nadšencov, ktorí sa chcú zahrať na jednom z najlepších ihrísk na svete.

Hrajte golf medzi palmami, podél pláže a obdivujte ich exotickú faunu a flóru, ktorá je charakteristická pre Dominikánsku republiku. Playa Grande Golf Course je známe svojimi náročnými jamkami, stratégickými vodnými prekážkami a krásne udržiavanými greenmi. Bez ohľadu na vašu úroveň skúsenosti v golfe, budete mať príležitosť zažiť nádherné herné zážitky a zároveň si vychutnať nádherné prostredie, v ktorom sa ihrisko nachádza.

Okrem golfových zážitkov môžete v rezorte Playa Grande Golf Course nájsť aj luxusné ubytovacie možnosti. Od elegantných apartmánov až po luxusné vily sú vám k dispozícii rôzne možnosti, ktoré spĺňajú všetky vaše požiadavky na pohodlné ubytovanie. Rezort tiež ponúka širokú škálu ďalších služieb a vybavenie, vrátane 5-hviezdičkových reštaurácií, špičkovej wellness zóny a neustáleho 24-hodinového servisu.

Zostávajúc v Playa Grande Golf Course, budete mať prístup aj k mnohým ďalším aktivitám a atrakciám, ktoré Dominikánska republika ponúka. Môžete si zaplávať vo vyhriatej vode karibského mora, navštíviť blízke prírodné rezervácie, ako napríklad Národný park Los Haitises, alebo sa vydať na dobrodružné jazdy na koni do okolitých horských oblastí.

Ako mnohí návštevníci hovoria, Playa Grande Golf Course je skutočným rajom pre milovníkov golfu. Tento rezort ponúka nielen fantastické ihrisko a luxusné ubytovanie, ale aj nezabudnuteľné zážitky z krásnej prírody Dominikánskej republiky. Preto, ak planujete svoju ďalšiu golfovú dovolenku alebo jednoducho hľadáte miesto, kde si oddýchnuť a vychutnať si luxus a krásu Karibiku, neváhajte a vychutnajte si nezabudnuteľné zážitky v rezorte Playa Grande Golf Course.


Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami a slnečnými dnami, ktoré sa sústredia hlavne v oblasti Karibiku. Medzi najobľúbenejšie miesta pre návštevníkov patrí plážové letovisko Playa Grande, ktoré ponúka krásne výhľady na Atlantický oceán a zároveň má na dosah ruky jeden z najlepších golfových ihrísk v krajine - Playa Grande Golf Course.

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú počasie na Playa Grande Golf Course, je tropické podnebie Dominikánskej republiky. Celoročne tu teploty dosahujú okolo 30 °C, pričom vysoká vlhkosť môže dostať teplotu až na 40 °C. V lete sa tu často vyskytujú búrky a hurikány, ktoré môžu ovplyvniť hracie podmienky na ihrisku.

Aj napriek horúcim letným mesiacom je však Playa Grande Golf Course otvorené pre návštevníkov po celý rok. V období jari a jesene môžete očakávať menej dažďov, čo umožňuje hráčom hrať výborne podmienky načierno.

Playa Grande Golf Course bol navrhnutý svetovo uznávaným architektom Robertom Trentom Jonesom, ktorý vytvoril unikátnu kombináciu náročných horských jamiek a relatívne plochých jamiek pozdĺž oceánskeho pobrežia. Na ihrisku nájdete množstvo palmových stromov, zálivy a úseky oceánu, ktoré spolu vytvárajú krásne scenérie. Celková plocha ihriska má 330 akrov, čo znamená, že máte dosť miesta na to, aby ste si užili relaxáciu a golf v tichom a príjemnom prostredí.

Golfoví hráči na Playa Grande Golf Course môžu očakávať výborné služby, vrátane kvalitného vybavenia, najnovších golfových vozidiel a širokého výberu stravovania v klubovne pred alebo po hre.

Celkovo možno povedať, že počasie na Playa Grande Golf Course, ako aj jeho samotné ihrisko, sú dokonalým miestom pre spoločné golfové dobrodružstvá s priateľmi, rodinou alebo sami so sebou. Slnecno, krasny výhľad a príjemne prostredie robia z tejto oblasti karibikského raja pre milovníkov golfu jedno z najlepších miest, ktoré určite stoja za návštevu!


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky