Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Gabon N'Gomo Safari Park

Ubytovanie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park je pútavým miestom pre tých, ktorí milujú prírodu a dobrodružstvo. Tento národný park sa nachádza v Gabone, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Afriky. To znamená, že ak hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať prírodu, zvieratá a miestne zvyky, potom by ste určite mali navštíviť tento park a získať ubytovanie v jeho srdci.

Keďže Gabon N'Gomo Safari Park je obklopený divokými zvieratami, ubytovanie tu zostáva jednou z hlavných otázok. Park ponúka rôzne možnosti ubytovania, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a zabezpečia, aby ste si užili svoj pobyt v plnej miere.

Medzi možnosti ubytovania, ktoré poskytuje, sú chatky a stany alebo luxusné chatky. Chatky sú zvyčajne menšie, ale sú vybavené všetkým potrebným vybavením pre vaše pohodlie. Stanovanie je tiež možnosťou pre tých, ktorí hľadajú skutočné dobrodružstvo.

Luxusné chatky sú určené pre tých, ktorí hľadajú komfort. Tieto chatky sú väčšie a poskytujú súkromie a pohodlie, ktoré potrebujete. K dispozícii sú tiež tiež klimatizované a majú súkromné kúpeľne.

Ubytovanie v Gabon N'Gomo Safari Park je nielen miestom, kde si môžete oddýchnuť po celodennom objavovaní divočiny. Poskytuje vám tiež možnosť vychutnať si miestne jedlá a pokrmy. Reštaurácia v parku ponúka rôzne druhy jedál, ako aj tradičné kuchyne, ktoré sa zameriavajú na miestne ingrediencie.

V parku nájdete nielen rôzne druhy zvierat, ale aj miestne kultúrne a tradičné praktiky. Park organizuje tiež rôzne aktivity a výlety, ktoré vám umožnia vidieť miestne zvieratá a kultúru z blízka.

Využite svoju príležitosť a pozrite si toto krásne miesto. Ubytovanie v Gabon N'Gomo Safari Park vám umožní vidieť Afriku zblízka a vychutnať si divočinu, ktorá je jedinečná v svojom druhu. A nezabudnite na to, že keď sa budete ubytovať v srdci národného parku, môžete sa stretnúť s niektorými z najkrajších tvorov na zemi.


Letenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park: Objavte v divočine džungle

Ak hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších afrických rajov, navštívte Gabon N'Gomo Safari Park. Tento nádherný park sa nachádza v stredných častiach Gabonu a je domovom bohatej a rozmanitej divočiny.

Park je ideálnym miestom pre všetkých milovníkov divokej prírody, ktorí túžia po dobrodružstve a sú ochotní sa pustiť na objavovanie panenskej džungle. Je známy pre svoju ohromujúcu flóru a faunu, ako aj pre svoje vzácne druhy zvierat.

Jedným z najväčších zážitkov v parku je pozorovať vzácne gorily v ich prirodzenom prostredí. Gorily sú ohrozeným druhom a ich početnost v divočine neustále klesá. V Gabon N'Gomo Safari Park budete mať jedinečnú možnosť vidieť tieto magnifikátne tvory zblízka a sledovať ich prirodzené správanie. Pravdepodobne sa budete cítiť posvätení, keď sa ocitnete tvárou v tvár s týmito úžasnými a majestátnymi stvoreniami.

Okrem gorílskeho pozorovania môžete tiež stretnúť ďalšiu divokú zver, ako sú slony, levhartovia, žirafy, antilopy a krokodíly. Park je domovom takmer 200 druhov vtákov, vrátane vzácnych a ohrozených druhov. Pre milovníkov ornitológie je to raj na Zemi.

Tu v parku si tiež môžete vychutnať rôzne aktivity a dobrodružstvá. Chodiť až na vrchol hory v rámci viacdňovej túry, skúsiť riečne safari alebo sa vydať na prechádzku džungľou s miestnym sprievodcom, ktorý vám ukáže tajomstvá divočiny. Počas týchto aktivít budete mať možnosť vidieť niektoré zo živočíchov a rastlín, ktoré inde len zriedka nájdete.

Či už ste dobrodružný typ alebo si jednoducho chcete oddýchnuť a obdivovať prírodu, Gabon N'Gomo Safari Park je tou správnou voľbou. Tento nádherný park je plný príležitostí na objavovanie a objavenie zázračnej krásy afrického kontinentu.

Pre cestu do Gabonu môžete zvoliť leteckú dopravu. Existuje niekoľko medzinárodných letísk, ktoré majú spojenie s hlavnými mestami Afriky a Európy. Potom budete musieť použiť miestnu dopravu, aby ste sa dostali do N'Gomo Safari Park. Nebojte sa, pretože táto dobrodružná cesta bude stáť za to.

Ak túžite po dovolenke plnej prírodného krásy, fascinujúcich zvierat a neopakovateľných zážitkov, vyberte sa do Gabon N'Gomo Safari Park. Tento park vás určite dostane svojou exotickou atmosférou a nespočetnými prírodnými zázrakmi. Bez ohľadu na to, či ste dobrodruh alebo nie, budete mať príležitosť zažiť dobrodružstvo svojho života.


Najčastejšie otázky a odpovede Gabon N'Gomo Safari Park


Najčastejšie otázky a odpovede o Gabon N'Gomo Safari Park:

1. Aká je adresa a umiestnenie parku?

Gabon N'Gomo Safari Park sa nachádza v Gabone, v oblasti N'Gomo. Adresa parku je: N'Gomo Safari Park, Gabon.

2. Koľko stojí vstup do parku?

Ceny vstupeniek sa líšia v závislosti od veku a typu návštevníka. Vstupné pre dospelých zvyčajne stojí XY eur, deti majú zľavnené vstupné XY eur.

3. Aké druhy zvierat môžem v parku vidieť?

Park je domovom mnohých druhov exotických zvierat vrátane lesových slonov, goril, leopardov, opíc a rôznych druhov vtákov a plazov.

4. Môžem sa voziť po parku?

Áno, v parku je možné sa prepravovať po vyhradených cestách na safari vozidlách s odborným sprievodcom.

5. Môžem si doniesť jedlo a nápoje do parku?

Áno, návštevníci majú možnosť priniesť si vlastné jedlo a nápoje do parku. Okrem toho sú v parku k dispozícii aj reštaurácie a bufety, kde je možné si kúpiť jedlo a pitie.

6. Je možné zostúpiť z vozidla a ísť pešo po parku?

Z bezpečnostných dôvodov nie je dovolené zostúpiť z vozidla a ísť pešo po parku. S cieľom ochrániť návštevníkov a zvieratá je dôležité dodržiavať pokyny sprievodcov a zotrvávať vo vozidle počas celej návštevy parku.

7. Môžem si zarezervovať vopred lístky na safari?

Áno, je možné si zarezervovať lístky na safari vopred. To je odporúčané, pretože park môže byť veľmi frekventovaný. Môžete si rezervovať lístky prostredníctvom oficiálnej webovej stránky parku alebo prostredníctvom kontaktnej telefónnej linky.

8. Môžem v parku fotografovať?

Áno, návštevníci majú povolené fotografovať a natáčať vo vnútri parku. Je však dôležité rešpektovať pokyny sprievodcov a zabezpečiť, aby fotografovanie neohrozilo zvieratá ani ostatných návštevníkov.

Poznámka: Tieto otázky a odpovede nemusia byť aktuálne a môžu sa líšiť v závislosti od konkrétneho času a situácie v Gabon N'Gomo Safari Park. Odporúča sa skontrolovať najnovšie informácie priamo na webovej stránke parku alebo kontaktovať park priamo.


Dovolenka Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon N'Gomo Safari Park: Perfektná dovolenka pre milovníkov divočiny

Ak ste nadšencom dobrodružstva a túžite po neuveriteľnom zážitku na dovolenke, potom určite musíte navštíviť Gabon a N'Gomo Safari Park. Tento park ležiaci v západnej Afrike je jedným z najlepších miest na svete na kvalitnú safari a jedinečné stretnutie s divočinou.

Gabon je známy svojím bohatým biodiverzitou, ktorá zahŕňa viac ako 20 národných parkov a chránených území. N'Gomo Safari Park, s rozlohou viac ako 3500 štvorcových kilometrov, patrí k najvýznamnejším a najnavštevovanejším parkom v krajine. Poskytuje domov pre širokú škálu druhov zvierat vrátane nosorožcov, goríl, slonov, levov, gepardov a iných vzácnych druhov.

N'Gomo Safari Park je skutočne dobrodružnou krajinou, s hustými dažďovými lesmi, vodnými cestami a obrovskými otvorenými plánami, ktoré vytvárajú dokonalý domov pre divé zvieratá. Hlavnou atrakciou parku je sledovanie živej zveri, ktoré je zabezpečené skúsenými speváckymi sprievodcami. Tí vás prevezmú na safari v aute alebo na lodi a ukážu vám niektoré z najúžasnejších zvierat, aké kedy uvidíte.

Môžete sa tešiť na sledovanie častokrát ohrozených druhov ako napríklad goríl, ktorého habitat je v N'Gomo Safari Parku jedným z najdôležitejších. Tieto veľké zvieratá vás svojou pôsobivosťou a silou určite ohromia. Ak máte šťastie, môžete sa dokonca stretnúť aj so vzácnymi nosorožcami, ktorých populácia klesá kvôli nezákonnému a nekontrolovanému kožedobe.

K dispozícii sú tu aj rôzne atrakcie pre tých, ktorí hľadajú ďalšie výzvy. Môžete si napríklad vypožičať kajak a preplávať sa riekami parku, čo vám umožní získať úplne iný pohľad na okolitú krajinu a zvieratá. Ďalšou možnosťou je treking po jednom z mnohých turistických chodníkov, ktoré vás zavedú do ich prirodzeného prostredia a umožnia vám lepšiu interakciu s prírodou.

Aby ste maximalizovali svoje skúsenosti v N'Gomo Safari Parku, odporúča sa rezervovať pobyt v jednom z blízkych kempov alebo luxusných safari lodží. Tieto ubytovacie zariadenia zabezpečia, že budete mať prístup k všetkým potrebným pohodliam a zabezpečenie. Okrem toho si môžete vychutnať aj skvelú kuchyňu založenú na miestnych surovinách a jedinečnú atmosféru.

Dovolenka v Gabone N'Gomo Safari Park bude určite nezabudnuteľným zážitkom pre tých, ktorí túžia po kontakte s prírodou a úžasnými zvieratami. Je to skvelá príležitosť na objavovanie a verejný úkaz najrozmanitejšej fauny v Afrike. Takže si vezmite svoj foťák, svoju dobrodružnú ducha a pripravte sa na jednu z najúžasnejších dovoleniek vašeho života v tomto nádhernom časti sveta.


Počasie Gabon N'Gomo Safari Park


Gabon je africká krajina známa svojou bohatou prírodnou krásou a rozmanitým životným prostredím. Nachádza sa v západnej časti kontinentu, priamo na rovníku. Krajina sa vyznačuje hustými lesmi, bujnou vegetáciou, riekami a národnými parkami, ktoré sú domovom mnohých ohrozených druhov zvierat.

V Gabone sa nachádza N'Gomo Safari Park, jedno z najznámejších safari parkov v krajine. Tento park sa rozkladá na rozlohe približne 3000 hektárov a ponúka návštevníkom neobyčajné zážitky a možnosť objavovať divokú zver v ich prirodzenom prostredí.

Keďže Gabon leží na rovníku, počasie tu je celoročne teplé a vlhké. Denné teploty sa pohybujú medzi 25 °C až 35 °C s minimálnymi rozdielmi počas jednotlivých ročných období. Väčšiu časť roka je v Gabone zaznamenaná vysoká vlhkosť, ktorá dosahuje okolo 80 - 90 percent. To vedie k tvorbe tropických dažďových pralesov a vysokej rozmanitosti rastlín a živočíchov.

N'Gomo Safari Park je v prevádzke počas celejho roka, no najlepšie obdobie na návštevu je v sušších mesiacoch, od júla do septembra. V tomto období býva menej dažďov, čo uľahčuje prístup k parku a pozorovanie zvierat v ich prirodzenom prostredí. No aj napriek tomu, že je park otvorený aj v mokršom období, navštíviť ho môže byť náročnejšie pre návštevníkov, keďže miestami býva blato a ťažšie sa ovláda vozidlo.

Počas návštevy N'Gomo Safari Parku si môžete vychutnať spektakulárne výhľady na rozmanité druhy zvierat, ako sú slony, gorily, šimpanzi, lejoni, gepardi, antilopy a množstvo vzácnych vtákov. Môžete sa zúčastniť safari jazdy, prechádzok po parku s vodičmi a skúsenými sprievodcami, či stráviť noc v luxusnej chate s výhľadom priamo na park.

N'Gomo Safari Park je stretom prírody, adrenalínu a dobrodružstva. Otvára dvere do úchvatnej divočiny Gabonu, kde môžete nechať svoje mysle unášať sa atmosférou afrického safari. Nech už sa rozhodnete navštíviť park v suššej alebo mokrejšej časti roka, budete mať príležitosť vidieť nezabudnuteľné scenérie a stretnúť sa s ohromujúcim životom divokých zvierat.

Takže, ak sa chystáte na dovolenku, kde si chcete užiť prírodnú krásu a objaviť divoké zvieratá, N'Gomo Safari Park v Gabone je pre vás tou správnou voľbou. Pripravte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo v jednom z najúžasnejších safari parkov na africkom kontinente.


Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Lacné letenky za výhodné ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Vyhľadať letenky